
Раковина Franke S2D 611-78 Onyx 1430612629
10 656 ₴
- В наявності
- Код: 96439372
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Tectonite Franke Sirius S2D 611-78 з 1 чашею та зливом з оніксу
Мийка з тектоніту Franke Sirius зі зливом з оніксу виготовлена з інноваційного матеріалу. Завдяки цьому елемент кухонного обладнання стійкий до зміни кольору, високих температур і подряпин. Однокамерна модель має сушарку, на яку можна поставити гарячу каструлю або посуд відразу після миття. Система fastfix забезпечить легкий монтаж мийки.
Логістичні параметри
Технічні та експлуатаційні параметри
Індивідуальні параметри
Фізичні та візуальні параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | S2D61178 (onyx) |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 656 ₴
