
Раковина Steiner Peter 116 Beżowy HCQP6250BEZK
10 103 ₴
- В наявності
- Код: 100704821
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка Quadron Peter 116 бежева HCQP6250BEZK
Вироби, виготовлені з конгломерату приблизно 74% гранітного кварцу, зв’язаного високоякісними смолами, характеризуються надихаючим стилем і унікальними атрибутами. Безсумнівною перевагою є поєднання захоплюючої елегантності виробів з унікальними функціональними цінностями.
Колекція Peter "The Greatest" може похвалитися приголомшливою камерністю і, отже, неперевершеними можливостями використання продукту. Під час вечірки з друзями вам ніколи не бракуватиме місця для посуду. Зосередьтеся на розвазі, а решту залиште Пітеру.
У випадку з моделлю Peter 111 ми пропонуємо аж 35 літрів об’єму камери, що, мабуть, є абсолютним рекордом у цьому класі продукції.
Приваблива скульптура крапельної поверхні, що падає до камери та злегка проникає в її глибину, ефективно відводить воду, створюючи вражаючий та оригінальний візуальний вигляд форми виробу.
Злегка опущена поверхня навколо камери, що складає край, підготовлена для майбутнього використання аксесуарів, які скоротять час роботи та спростять приготування їжі.
Peter — це колекція, призначена для активних молодих людей, які шукають інтригуючий дизайн у поєднанні з унікальною функціональністю. Це колекція для одинаків і пар.
Це продукти, які гратимуться з вами та прибиратимуть після гри з вами...
Готуйте їжу разом і їжте їх разом…
Зрозумійте, що ви хочете зробити, і зробіть це разом з Пітером!
Неважливо, чи маленька у вас кухня в квартирі-студії, чи велика, що виходить на вітальню...
Пітер почуватиметься чудово всюди!
Запрошуйте кого завгодно, коли завгодно – Петро «Найвеличніший» завжди готовий!
ПЕТРО – з кухні з любов'ю!
Мийка PETER 116:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Peter 116 |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 10 103 ₴
