
Раковина Alveus Galapagos 30 Biały 1513011
10 579 ₴
- В наявності
- Код: 38179556
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка з білого граніту Alveus Galapagos 1513011
Мийки Galapagos виготовлені з високоякісного благородного матеріалу Granital. Їх поверхня гладка і приємна на дотик. Їх легко підтримувати в чистоті. Гарний сучасний дизайн і функціональність поєднуються з красивою гамою кольорів. Це те, що вам потрібно на вашій унікальній кухні. Пропонуємо цікавий асортимент з кількох моделей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 77 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Inne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 579 ₴



