
Раковина Deante Zorba piaskowy ZQZ_7113
10 902 ₴
- В наявності
- Код: 15777723
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Zorba
Мийка з однією чашею та зливним краном
Чим відрізняються гранітні мийки Deante?

Краса і натуральністьГраніт видобувається з природного родовища на глибині 100 метрів під землею. Він елегантний, позачасовий і підходить до будь-якої кухні – сучасної та традиційної.

Високоякісний граніт Deante надзвичайно твердий, стійкий до пошкоджень і високих температур. Це підтверджує 18-річна гарантія виробника.

Простота використання. Яка мийка найкраще підійде на вашій кухні? Квадратні, прямокутні чи, може, круглі? Виберіть найкращу форму, розмір і колір.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається довговічним і завжди актуальним. Він ідеально поєднується з композитними або дерев’яними стільницями , підходить для будь-якої кухні.
Якість, якій можна довіряти

18 років гарантії

Стійкий до зміни кольору

Розробний продукт

Стійкість до високих температур (250°C)

Зроблено в Польщі

Стійкий до ударів
Граніт Deante відштовхує частинки води, тому довше залишається чистим. Кольорові соки, кава та чай швидко розтікаються по поверхні, не залишаючи на ній плям. Це особливість матеріалу, а не верхнього покриття, а значить, воно не зітреться і не потребуватиме поповнення.



Оздоблення: sandCode: ZQZ 7113
Довжина: 760 мм. Ширина: 440 мм. Глибина чаші: 150 мм. До шафи: 500 мм. Злив: 3,5 дюйма. Модель раковини: 1 чаша
Проштовхує молекули води 18 триває в Польщі Серія в серії -стійка до високих температур (250 °C) стійка до термічного удару стійка до перезапису -стійка до удару в повному комплекті -конкурс Ozmywak Gotanywanalista Dobry Pattern 2014.

Більше моделей із серії Zorba

Deante Zorba ZQZ_1513

Deante Zorba ZQZ_1103

Deante ZQZ_1113

Deante Zorba graphite ZQZ_2113

Deante Zorba graphite ZQZ_2203

Deante Zorba graphite ZQZ_2513

Пісок Deante Zorba ZQZ_7113

Пісок Deante Zorba ZQZ_7203

Пісок Deante Zorba ZQZ_7513

Deante Zorba алебастр ZQZ_A103

Deante Zorba алебастр ZQZ_A113

Deante Zorba алебастр ZQZ_A11A

Deante Zorba алебастр ZQZ_A203

Deante Zorba алебастр ZQZ_A513

Deante Zorba graphite ZQZ_2103

Deante Zorba graphite ZQZ_211A

Пісок Deante Zorba ZQZ_7103

Пісок Deante Zorba ZQZ_711A

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S103

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S113

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S11A

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S203

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S513
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 76 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 902 ₴

