
Раковина Deante Zorba antracyt metalik ZQZ_T11A
10 271 ₴
- В наявності
- Код: 98850551
Доставка зі складу 5-10 днів.
ZORBASОдна чаша гранітної раковини зі зливним краном Код продукту: ZQZ_T11A Покриття: антрацитовий метал Встановлення: врізнийМатеріал: гранітМінімальна ширина шафи [мм]: 500Довжина [мм]: 580Ширина [мм]: 440Висота [мм]: 164Найдовша 18-річна гарантіяНайякісніший природний композит гранітВластивості граніту Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310 Обладнання з автоматичним закриттям зливу Раковина виготовлена в Польщі Гідрофобні властивості відштовхують молекули води Доступні спеціальні препарати, що полегшують догляд за виробом Висока температура стійкість (250° C) Реверсивна раковина - встановлюйте чашу ліворуч або праворуч Раковина оснащена аксесуарами для підключення до посудомийної машини Раковина доступна в різних варіантах обробкиТільки найкращі матеріали, якість яких підтверджено лабораторними тестамиПропозиція включає губчастий гачок (ZZM_010H) та штанга для тканини (ZZM_060R), яка ідеально підходить для цієї моделі. Переваги раковини ZORBA Аксесуари з автоматичним закриттям зливу. Автоматичне закриття зливу – це система, яка дозволяє закривати та відкривати злив води за допомогою ручки. На чаші раковини є лише один невеликий елемент розблокування. Важливою перевагою цього рішення є те, що одним рухом достатньо відразу розблокувати злив води, без необхідності занурювати руки. Раковина Zorba виготовлена з міцного граніту, стійкого до ударів, високих температур і термічних ударів - відповідно. відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Це реверсивна модель, її можна встановити з дренажем з правого або лівого боку. Раковина виконана в модному антрацитовому кольорі з металевими частинками. У комплект входить автоматична заглушка і компактний сифон Space-saver. Для моделі Zorba ви можете придбати губчастий гачок і рейку для тканини, які доступні в пропозиції Deante. Технічна інформація про мийку ZORBA. Серія Zorba. Розробка продукту. k камер1 Мінімальна ширина шафи [ мм]500Ширина [мм]440Довжина [мм]580Висота [мм] ]164Глибина чаші 1 [мм]150Виріз у стільниці (врізний) - довжина [мм]560Виріз у стільниці (врізний) - ширина [мм]420Двусторонній Так оснащено аксесуарами Так Діаметр зливу3. 5"Кількість готових отворів2Кількість фрезерованих отворів0АКСЕСУАРИ ДЛЯ МИЙКИОздобленнястальТип заглушкиАвтоматичнийСифон Економія місця -SavertakПідключаються пос
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba ZQZ T11A |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 10 271 ₴
