
Раковина Franke S2D 611-78 Xl Onyx 1430618577
11 484 ₴
- В наявності
- Код: 93546307
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke S2D 611-78 Xl Onyx ідеально поєднує в собі функціональність і чудовий зовнішній вигляд. Модний колір підкреслить характер кухні.
Franke S2D 611-78 Xl Onyx 1430618577

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | 1430618577 |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | automatyczny sterowany pokrętłem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
| Ширина камери | 43,2 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 484 ₴

