
Раковина Deante Zorba grafit metalik ZQZ_G103
11 148 ₴
- В наявності
- Код: 98850658
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Раковина DEANTE Zorba Graphite Metallic Granite Without Drainer 44x44x18.4 cm+SpaceSaver
Графітова мийка Zorba має багато практичних функцій, зокрема відштовхує частинки води та має антисептичні властивості. Виготовлений з граніту, він стійкий до ударів, високих температур до 250 градусів, термічного удару та зміни кольору. У комплект також входить сифон, що економить місце. Вбудована версія, що забезпечує дуже просте встановлення.
Раковина
Аксесуари для раковини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 44 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba ZQZ G103 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 148 ₴


