
Раковина Franke S2D 611-62 Kamienny szary 143.0618.668
10 548 ₴
- В наявності
- Код: 96255168
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви шукаєте гранітну мийку, придбати виріб із серії S2D може бути цікавою ідеєю. Модель 611-62 виготовлена з тектоніту, який зовнішнім виглядом нагадує вищезгаданий матеріал, але надзвичайно стійкий до стирання та ударів. Крім того, розглянута мийка, врізана в стільницю, відрізняється винятковою стійкістю до зміни кольору та інших механічних пошкоджень. Завдяки компактним розмірам його часто вибирають для невеликих кухонь. Варто відзначити, що мийка одночашкова зі зливом також забезпечить комфортне миття посуду та багатьох інших речей. Завдяки своєму кольору це також універсальний виріб, який можна встановлювати на кухні, оформлені в різних стилях. Сіра раковина добре підійде для кімнат, оформлених у скандинавському стилі, лофт чи індустріальному стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | S2D61162 |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 10 548 ₴
