
Раковина Deante Zorba Beż ZQZ_511A
10 748 ₴
- В наявності
- Код: 93543963
Доставка зі складу 5-10 днів.
ZORBASОдна чаша гранітної раковини зі зливним краном Код продукту: ZQZ_511AПокриття: бежевийСпосіб встановлення: врізнийМатеріал: гранітМінімальна ширина шафи [мм]: 500Довжина [мм]: 580Ширина [мм]: 440Висота [мм]: 164Найдовша 18-річна гарантіяНайякісніший натуральний граніт новий композит Властивості граніту Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310 Аксесуари з автоматичним закриттям зливу Раковина виготовлена в ПольщіЕКО-упаковка з екологічно чистих матеріалів Гідрофобні властивості відштовхують частинки води Доступні спеціальні препарати для полегшення Догляд за виробом Висока температурна стійкість (250° C) Реверсивна раковина з чашею зліва або справа, оснащена аксесуарами для підключення до посудомийної машини. Доступні тільки найкращі матеріали, якість яких підтверджена Переваги мийки ZORBA з автоматичним зливом закривання - це система, яка дозволяє регулювати відтік води за допомогою ручки. На чаші раковини є лише один невеликий елемент розблокування. Важливою перевагою цього рішення є той факт, що одним рухом достатньо відразу розблокувати злив води, не намочивши рук. Бежева гранітна раковина Zorba з однією просторою прямокутною чашею та коротким зливним отвором є продуктом. які чудово виглядатимуть у класичних кухнях або кухнях у сільському стилі. Ніжний, світлий відтінок аксесуара буде ефектно контрастувати з дерев'яною стільницею або ідеально впишеться в кухонне робоче місце, оброблене світлим каменем або композитом. Мийка зі зливом, представлена тут, виготовлена з граніту та має всі переваги, характерні для цього надзвичайно твердого та стійкого матеріалу. Це стійкість до зміни кольору, подряпин, термічного удару, температури 250 градусів і ударів. Крім того, раковини з колекції мають гідрофобні властивості, тобто їх поверхня не тільки не пропускає молекули води, але й відштовхує їх, завдяки чому їх набагато легше підтримувати в чистоті. Усі ці переваги, а також сучасний, аскетичний дизайн, елегантні кольори та універсальний характер зробили колекцію мийок Zorba фіналістом конкурсу Dobry Wzór 2014. Технічна інформація серії мийок ZORBA Zorba Розр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 10 748 ₴

