
Раковина TEKA Estela 50 S-TQ 40148091
12 083 ₴
- В наявності
- Код: 53391494
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ваш рецепт для життя

Знайомтеся з мийкою ESTELA 50 S-TQ

Для шаф шириною 50 см

Мийка спеціально для вашої кухні завдяки розмірам 67x50x20 см

1 просторе відділення
Мийка ESTELA 50 S-TQ
Реверсивна модель
Зливник ліворуч чи праворуч? Який хочеш! Будьте впевнені, що ви завжди розташовуватимете свою раковину так, щоб вона ідеально підходила – навіть через кілька років, після чергового ремонту.
СливникУ вас під рукою корисне місце для свіжовимитого посуду. Осушувач ідеально підходить для ополіскування під проточною водою чашки для соку або яблука для десерту.
Зливний комплект з автоматичним закриванням, 3 клапанами ½" і 1 ½" сифономТека дбає про ваш комфорт і цінний час! Разом з новою раковиною ми також надамо вам зливний комплект з автоматичним закриванням, 3 клапанами ½" та сифоном 1 ½", щоб вам не довелося ходити в магазин за додатковими елементами монтажу.
ЗАВАНТАЖИТИ ТЕХНІЧНИЙ КРЕСУЛЬ
Ознайомтеся з функціями мийки ESTELA 50 S-TQ
Текварц
Широка палітра кольорів і неперевершена довговічність - так можна описати суміш натурального кварцу (70%) і акрилу (30%), з яких складається матеріал Tequartz. Раковини з нього не втрачають глибокий колір і стійкі до миючих засобів, високих температур і механічних пошкоджень. Отримайте мийку, про довговічність і надійність якої вам не доведеться турбуватися!

Функція сушіння
Замість того, щоб купувати окремі сушарки, які не завжди додають краси облаштуванню кухні, виберіть мийку з місцем для сушіння посуду. Після висихання ви можете прибрати їх у шафу, і ваша стільниця матиме гарний вигляд.




Корисно знати
Історія подрібнювача кухонного сміття, встановленого в мийці, бере початок у 1938 році. Наразі оцінюється, що 50% кухонь у Сполучених Штатах оснащено цим пристроєм.

Виберіть обладнання для своєї кухні

ДУХОВКА

КАПЮШИ

ПОСУДОМИЙНА МАШИНА

ХОЛОДИЛЬНИКИ

МІКРОХВИЛЬОВА ПІЧ

Ваш рецепт для життя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 67 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Teka |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 12 083 ₴




