
Раковина Franke S2D 611-62 Onyx 1430618665
10 288 ₴
- В наявності
- Код: 96439370
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія S2D – мийки, призначені для вимогливих користувачів. Виготовлені з інноваційного матеріалу Tectonite, вони дуже міцні та стійкі до зміни кольору та механічних пошкоджень. У серію входять маленькі мийки з невеликим зливом, які ідеально підходять для невеликих кухонь, і мийки з великим зливом, які займають трохи більше місця, але можуть вмістити більше посуду. Мийки доступні в стандартних кольорах, тож ви знайдете мийку, яка ідеально пасуватиме до інтер’єру вашої кухні.

Franke S2D 611-62 Onyx 1430618665
Додаткова інформація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | S2D61162 (onyx) |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
| Ширина камери | 43,2 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 288 ₴



