
Раковина Steiner Edward 111 Fusion Biały FUSE7844BI
10 441 ₴
- В наявності
- Код: 110324508
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Steiner Edward 111 Fusion
Сучасний дизайн – адаптований до сучасних тенденцій. Мийка з Steingran - гранітного конгломерату на основі натуральної сировини в поєднанні з чашею з нержавіючої сталі створюють цікаву і неповторну композицію, яку можна використовувати на будь-якій кухні. Мийка реверсивна - чашу можна встановити як з правого, так і з лівого боку. Глибока та містка чаша раковин Steiner є їх відмінною рисою, що забезпечує високий комфорт використання. Раковина оснащена зливом SteelQ з нержавіючої сталі, колір якого поєднується з іншими елементами, що надає виробу елегантний вигляд. Сифон з можливістю підключення посудомийної або пральної машини.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Набір включає:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | FUS_E7844BI Edward 111 Fusion (biały) |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 441 ₴

