
Раковина Steiner Cuba 216 Szary (Hcqc5846Szk)
8 214 ₴
- В наявності
- Код: 95313028
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Steingran
Мийки Steingran виготовлені з дрібних частинок кварцу (приблизно 74%), полімерних смол (приблизно 25%) і високоякісних зміцнюючих добавок, що робить їх надзвичайно міцними та стійкими.
Steingran доступний у таких кольорах: чорний, білий, сірий, бежевий, а колекція PETER додатково доступна в хітовому кольорі Very Black – чорному матовому.
Використання дуже дрібних частинок граніту мінімізує простір, заповнений сполучною речовиною, завдяки чому нам вдалося отримати шовковисто-гладку та ніжну на дотик раковину, що також має велике значення під час чищення та догляду, але перш за все для гігієни та чистоти.
Особливості мийки:
Steingran - зовнішній вигляд і довговічність
Вироби зі Steingran мають сучасний вигляд і гарантують довговічність виробу.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до побутової хімії та багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю). Особливості продукту ПДВ 23% Вага 10,5 кг Код EAN 5903242535338 Довжина раковини (мм) 585 Ширина раковини (мм) 460 Глибина раковини (мм) 175 Кількість камер 1 Спосіб встановлення врізний Версія реверсивна Підконструкція (см ) 45 Розміри вирізу в стільниці (в см) 56 .5 x 44Вирізати монтажні отвори 35 мм2 Заглушка для отворівСифон і злив у комплекті ТакМожливість підключити посудомийну/пральну машинуТакГарантія (років)10 Форма зливу круглаТип зливної пробки/ручний Розмір зливу ( дюйм)3 ½ "Колір СірийПокриття матова сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58,5 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 46 cm |
| Мoдель | HCQC5846SZK |
| Марка | Steiner |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Owalny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 8 214 ₴
