
Раковина Steiner Johnny 110 Beżowy (HCQJ5047BEZK)
8 138 ₴
- В наявності
- Код: 94756854
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Steingran
Мийки Steingran виготовлені з дрібних частинок кварцу (приблизно 74%), полімерних смол (приблизно 25%) і високоякісних зміцнюючих добавок, що робить їх надзвичайно міцними та стійкими.
Steingran доступний у таких кольорах: чорний, білий, сірий, бежевий, а колекція PETER додатково доступна в хітовому кольорі Very Black – чорному матовому.
Використання дуже дрібних частинок граніту мінімізує простір, заповнений сполучною речовиною, завдяки чому нам вдалося отримати шовковисто-гладку та ніжну на дотик раковину, що також має велике значення під час чищення та догляду, але перш за все для гігієни та чистоти.
Особливості мийки:
Steingran - зовнішній вигляд і довговічність
Вироби зі Steingran мають сучасний вигляд і гарантують довговічність виробу.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до побутової хімії та багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю). гарячі каструлі) і раптові зміни на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до побутової хімії та багатьох видів відкладень (наприклад, від кави або чаю). (мм) 500 Ширина раковини (мм) 470 Глибина раковини (мм) 185 Кількість камер 1 Спосіб монтажу: врізна Підконструкція (см) 50 Розміри вирізу в стільниці (см) 48 x 45 Монтажних отворів 35 мм 2 Заглушка для отвору так Сифон і злив в комплекті так Можливість підключення посудомийної/пральної машини так Гарантія (років) 10K кругла форма зливу Тип зливної пробки / ручний Розмір зливу (дюйм) 3 ½ " Колір бежевий Покриття матова сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 50 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 47 cm |
| Мoдель | HCQJ5047BEZK |
| Марка | Steiner |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Beżowe |
- Ціна: 8 138 ₴
