Доставка зі складу 5-10 днів.











TOTAL Universe 45 T-XM 1B 1D
Врізна мийка з нержавіючої сталі, реверсивна модель_x000D_

Всесвіт 45 T-XM 1B 1D

Всесвіт
Нова колекція мийок TEKA Universe пропонує високоякісні рішення з унікальним авангардним дизайном. Відрізняється різноманітністю, функціональністю та красивими поверхнями. Він пропонує широкий вибір композицій, розмірів і оздоблення, тож ви можете вибрати модель, яка найкраще підійде до кухні вашої мрії.

Мийки з довічною гарантією
Мийки Teka виготовляються з найміцніших матеріалів і піддаються численним випробуванням для отримання продукту неперевершеної якості. Ми настільки впевнені в цьому, що пропонуємо вам довічну гарантію на наші продукти.
Технічні дані
Мийка з нержавіючої сталі, Покриття: мікротекстура, 1 чаша, 1 злив, Двостороння модель,
Спосіб встановлення: врізний, зливний комплект 3½" із сифоном, Глибина камери: 170 мм Для шаф 45 см

Ширина (мм): 500
Глибина (мм): 170
Довжина виробу (мм): 790
Вага нетто (кг): 3,04
Довжина великої камери (мм): 340
Ширина великої камери (мм): 400
Глибина великої камери (мм): 170
Матеріал: нержавіюча сталь
Тип установки: вбудовується в стільницю
К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Universe |
| Марка | Teka |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 9 999 ₴










