
Раковина Deante Evora grafit metalik ZQJ_G113
11 654 ₴
- В наявності
- Код: 52950582
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Evora
Мийка з однією чашею та зливним краном
Чим відрізняються гранітні мийки Deante?

Краса і натуральністьГраніт видобувається з природного родовища на глибині 100 метрів під землею. Він елегантний, позачасовий і підходить до будь-якої кухні – сучасної та традиційної.

Високоякісний граніт Deante надзвичайно твердий, стійкий до пошкоджень і високих температур. Це підтверджує 18-річна гарантія виробника.

Простота використання. Яка мийка найкраще підійде на вашій кухні? Квадратні, прямокутні чи, може, круглі? Виберіть найкращу форму, розмір і колір.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається довговічним і завжди актуальним. Він ідеально поєднується з композитними або дерев’яними стільницями , підходить для кожної кухні.
Якість, якій можна довіряти

18 років гарантії

Стійкий до зміни кольору

Розроблений продукт

Стійкість до високих температур (250°C)

Зроблено в Польщі

Стійкий до ударів

Дизайн раковини: Michał Łój
Випускник факультету промислового дизайну Академії образотворчого мистецтва в Лодзі. Він черпає натхнення у футуристичних формах, характерних для індустрії високих технологій і гоночних автомобілів. Він розробив для компаній автомобільної промисловості та індустрії дизайну інтер’єру. Його продукти отримали численні нагороди на конкурсах дизайну та отримали високу оцінку користувачів.
Граніт Deante відштовхує частинки води, тому довше залишається чистим. Кольорові соки, кава та чай швидко розтікаються по поверхні, не залишаючи на ній плям. Це особливість матеріалу, а не верхнього покриття, а значить, воно не зітреться і не потребуватиме поповнення.



Оздоблення: графітовий металікКод: ZQJ G113
Довжина: 780 мм. Ширина: 440 мм. Глибина: 173 мм. Для шафи: 500 мм. Злив: 3,5 дюйма. Модель раковини: 1 чаша. Автоматична пробка: Так
Відштовхує частинки водиАнтисептичні властивостіГарантія 18 роківЗроблено в ПольщіРозроблений продукт Врізна раковинаУдаростійкийСтійкий до високих температур (250°C)Стійкий до зміни кольоруАвтоматичне закриття зливуПерелив у камеріЗаводські отвори під кранПідключення до посудомийної машиниСифон Економія місцяРеверсивна раковина

Більше моделей із серії Evora

Deante Evora сірий металік ZQJ_S113
Див.

Deante Evora металевий графіт ZQJ_G113

Deante Evora графіт ZQJ_211A

Deante Evora металевий графіт ZQJ_G11A

Пісок Deante Evora ZQJ_7113

Пісок Deante Evora ZQJ_711A

Deante Evora сірий металік ZQJ_S11A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17,3 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 38 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 654 ₴


