
Раковина Franke Orion Oid 611-78 Beżowy 1430671556
9 043 ₴
- В наявності
- Код: 135950284
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована раковина Orion OID 611-78 виготовлена з Tectonite®, інноваційного синтетичного композитного матеріалу, запатентованого Franke. Спеціальна матова структура надає мийці вигляд граніту та гарантує легкий догляд. Усі раковини з матеріалу Tectonite® стійкі до подряпин, ударів і плям, а їх колір не змінюється з часом. Вони також стійкі до короткочасного впливу високих температур (до 280°C протягом 15 секунд).
Інформація про продукт
Особливості та функції продукту
Розміри
Встановлення
Ідентифікаційні дані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Orion OID 611-78 (beżowy) |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Beżowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 043 ₴
