
Раковина Deante Zorba nero ZQZ_N113
9 872 ₴
- В наявності
- Код: 96576370
Доставка зі складу 5-10 днів.
Раковина Zorba — це поєднання високоякісного виконання з привабливим чорним покриттям. Граніт, з якого виготовлено виріб, є матеріалом, стійким до подряпин, зміни кольору та високої температури - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Сифон Space-saver, що входить до комплекту, має спеціальну конструкцію, тому вимагає дуже мало місця. Ви можете легко розмістити запасні хімікати або сортувальні кошики в шафі під раковиною. Дану модель можна придбати в комплекті з гачком губкою ZZM_N10H і шиною для тканини ZZM_N60R.
Властивості граніту Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару
Гранітний композит – це поєднання кварцового піску та смол у ідеальних пропорціях. Завдяки цьому наші раковини стійкі не лише до ударів, але й до високих температур (250°C), зміни кольору та термічного удару – відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Вони не вбирають запахи та мають гідрофобні властивості, відштовхування молекул води. Граніт елегантний і позачасовий, а завдяки багатству кольорів підходить до будь-якої кухні – футуристичної та традиційної. Гранітні мийки Deante виготовляються в Польщі, на одному з найсучасніших заводів Європи. Прогресивна технологія виробництва гарантує найвищі стандарти виконання та контроль якості, результатом чого є не тільки чудовий зовнішній вигляд виробу, але й його особливі властивості.
Аксесуари з автоматичним закриттям дренажу
Автоматичне закриття зливу – це система, яка дозволяє закривати та відкривати злив води за допомогою ручки. На верхній частині раковини є лише один невеликий елемент розблокування. Важливою перевагою цієї технології є те, що достатньо одного руху, щоб миттєво розблокувати злив води, не занурюючи руки.
Гідрофобні властивості відштовхують молекули води
Гідрофобність — одна з природних властивостей граніту, дуже корисна на кухні. Поверхня раковини відкидає частинки води, тому краплі легко стікають, забираючи з собою частинки бруду. Усе це значно полегшує догляд за чистотою та не потребує чищення чи використання спеціальних хімікатів.
Реверсивна мийка - встановлюйте чашу ліворуч або праворуч
Заготовлені отвори в раковині мають кілька переваг. По-перше, вони дозволяють вільно вибирати сторону, на яку буде розташовуватися злив, тому мийка є «реверсивною». швидко додати дозатор рідини для миття посуду або автоматичну вилку
Space saver Компактний сифон, який полегшує, серед іншого, сортування відходів
Мийка оснащена інноваційним сифоном «Space Saver». Якщо вас турбують труби та коліна, які займають весь простір у шафі, це рішення для вас. Особлива конструкція та телескопічна конструкція дозволяють налаштувати форму сифона відповідно до ваших потреб. Завдяки цьому ви можете легко створити набагато більше місця в шафі, наприклад, для домашньої консервації або урн для сміття. Також до сифона можна підключити посудомийну або пральну машину. І найголовніше - сифон входить в комплект!
Довжина [мм]: 760
EAN: 5908212096536
Глибина камери 1 [мм]: 150
Кількість відділень для раковини: 1
Кількість готових отворів: 2
Кількість фрезерованих отворів: 0
Матеріал: граніт
Мінімальна ширина шафи [мм]: 500
Можливість підключити посудомийну/пральну машину: Так
Оборотний: так
Тип покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 76 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba ZQZ N113 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 872 ₴

