
Раковина Deante Zorba nero ZQZ_N11A
10 840 ₴
- В наявності
- Код: 96576372
Доставка зі складу 5-10 днів.
ZORBASОдна чаша гранітної раковини зі зливним краном Код продукту: ZQZ_N11AПокриття: neroСпосіб встановлення: врізнийМатеріал: гранітМінімальна ширина шафи [мм]: 500Довжина [мм]: 580Ширина [мм]: 440Висота [мм]: 164Найдовша 18-річна гарантіяНайякісніший натуральний композит Властивості граніту Граніт Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310 Аксесуари з автоматичним закриттям зливу Раковина виготовлена в Польщі Упаковка ECO з екологічно чистих матеріалів Гідрофобні властивості відштовхують частинки води Спеціальні препарати доступні для полегшення продукту Стійкість до високих температур (250°C) Реверсивна мийка - встановлюється з чашею зліва або справа. Мийка доступна в різних варіантах обробки, якість яких підтверджена Випробування в лабораторії.Пропозиція включає губку (ZZM_010H) і рейку для тканини (ZZM_060R), які ідеально підходять до цієї моделі це система, яка дозволяє закривати і відкривати злив води за допомогою ручки. На верхній частині раковини є лише один невеликий елемент розблокування. Очевидна перевага цієї технології полягає в тому, що одним рухом достатньо відразу розблокувати злив води, без необхідності занурювати руки. Однокамерна гранітна мийка Zorba Nero з однією просторою прямокутною чашею і коротким зливним отвором є продуктом. який чудово виглядатиме в мінімалістичному інтер’єрі чи скандинавському оформленні кухні. Елегантний чорний ефектно контрастуватиме зі світлою, кам’яною чи композитною стільницею або ідеально поєднується з темним середовищем, створюючи стильний монохроматичний ефект. Мийка, представлена тут, виготовлена з граніту і має всі переваги, характерні для цього надзвичайно твердого та стійкого матеріалу. Це стійкість до зміни кольору, подряпин, термічного удару, температури 250 градусів і ударів. Крім того, раковини з колекції мають гідрофобні властивості, тобто їх поверхня не тільки не пропускає молекули води, але й відштовхує їх, завдяки чому їх набагато легше підтримувати в чистоті. Усі ці переваги, а також сучасний, аскетичний дизайн, елегантні кольори та універсальний персонаж зробили колекцію раковини Zorba фіналістом Dobry Wzór 2014. Спосіб монтажу врізна Кількість відділень для мийки 1 Мінімальна ширина шафи [мм ]500Ширина [мм]440Довжина [мм]580Висота [мм]164Глибина чаші 1 [мм]150Виріз у стільниці (врізний) - довжина [мм]560Виріз у стільниці (врізний) ) - ширина [мм]420Реверсивнийєкомплектований аксесуарами такДіаметр зливу3,5"Кількість готових отворів2 Кількість фрезерованих отворів0 АКСЕСУАРИ ДЛЯ МИЙКИ Оздоблення сталь Тип заглушки автоматичний Компактний сифон Space-Saver так Можливість підключення посудомийної/пральної машини так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba ZQZ N11A |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 10 840 ₴

