Доставка зі складу 5-10 днів.

Моноблок HP ENVY 6020e All-in-One із миттєвою підпискою на чорнило



Універсальний пристрій із багатьма функціями

Надійне підключення

Автоматичний двосторонній друк

Без нагляду. З автоматичною подачею.

Оптимальний принтер для вашого дому

Дивовижне сканування тепер доступне на вашому смартфоні

Функції HP+

Розумний принтер
Готуйтеся! Кожен момент друку важливий. Завжди готовий і завжди в безпеці завдяки інтелектуальному хмарному підключенню.

Підписка Instant Ink Smart
Спробуйте 6-місячну пробну версію Instant Ink!4 HP Instant Ink доставляє чорнило до ваших дверей. Він ніколи не закінчиться! Через 6 місяців ваша місячна підписка діятиме, доки ви її не скасуєте.

Розумна програма
Не працюйте важко. Працюйте розумно. Скануйте та надсилайте документи без зусиль за допомогою розширених функцій програми HP Smart.

Розумний захист навколишнього середовища.
Як частина HP+, ми дбаємо про нашу планету, друкуючи екологічно та переробляючи картриджі. Щоразу, коли ви друкуєте сторінку, HP інвестує в захист і відновлення лісів через програму Forest First.8
ВИМОГИ HP+:



Як працює підписка на друк Instant Ink?
Купіть принтер або перевірте його_x000D_ Ваш принтер сумісний із передплатою Instant Ink
1.
Зареєструйтеся та виберіть_x000D_ план
Гнучкі плани передплати базуються на кількості сторінок, які ви друкуєте, а не на основі_x000D_ кількість використаного чорнила.
2.
Зберіть чорнило
Коли ваш принтер автоматично виявляє, що мало чорнила або тонера_x000D_ замовить новий 1 .
3.
Надіслати назад порожні картриджі
Надсилайте нам використані картриджі у зворотному конверті. Ви допоможете нам одужати_x000D_ пластик 2, який ми використовуємо у виробництві.
4.
Змініть або скасуйте будь-коли_x000D_ момент
Ви друкуєте менше чи потрібно більше роздруківок? Без проблем._x000D_ Створіть гнучкий план відповідно до своїх потреб 3.
У вас більше ніколи не закінчиться чорнило
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 350g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 100 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Wodoodporne |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | Bezprzewodowe |
| Мoдель | G5BT |
| Марка | Edifier |
| Робочий час | 5 h |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Wokółuszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 20-40000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴





