Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники Edifier HECATE G4 S (чорні)
Перенесіться у віртуальний світ ігрового процесу та насолоджуйтеся ще більшим зануренням. Ігрові навушники Edifier мають наднизьку затримку (15 мс) і підключаються до сумісного пристрою двома способами. Крім того, вони забезпечують стабільне з’єднання без перешкод. Вони забезпечують відмінну якість звуку і тривалий час роботи. Крім того, вони гарантують неперевершений комфорт використання завдяки ергономічному дизайну, а всенаправлений мікрофон забезпечує високу якість дзвінків.
2 способи підключення
Навушники працюють без проводів, що забезпечує зручність використання. Ви можете підключити їх до сумісного пристрою двома способами. Модуль Bluetooth версії 5.2 забезпечує стабільну передачу сигналу на відстань до 10 м. Однак у випадку 2,4 G до пристрою необхідно підключити приймач mini USB/USB-C.
Більше занурення
Пориньте ще глибше у світ ігрового процесу! Навушники Edifier G4 S пропонують низьку затримку 45 мс (Bluetooth) або 15 мс (2,4G). Завдяки цьому ви можете насолоджуватися ідеальною синхронізацією зображення та звуку як під час ігор, так і під час перегляду фільмів.
Детальний звук
G4 S оснащений магнітними драйверами діаметром 40 мм, які забезпечують глибокий бас і кришталево чисті, приємні на слух високі і середні тони. Крім того, ефект H+ дозволить вам почути кроки ворога, що наближається, або постріли на відстані - тепер ви легко переможете своїх супротивників.
Всеспрямований мікрофон
Насолоджуйтесь високоякісними чатами з іншими гравцями! Ігрові навушники Edifier G4 S оснащені всеспрямованим мікрофоном, який точно записує ваш голос, і ви можете бути впевнені, що ваші співрозмовники чують вас ідеально. Більше того, ви можете будь-коли від’єднати мікрофон, якщо ним не користуєтеся.
Легкий і ергономічний дизайн
Навушники Edifier легкі – вони важать 270 г і мають ергономічний дизайн, тож вам не доведеться турбуватися про втому чи дискомфорт. Крім того, амбушюри ідеально прилягають до вух. Вони також оздоблені м’яким і приємним до шкіри матеріалом.
Надійний акумулятор
Edifier G4 S оснащено акумулятором ємністю 750 мАг, який забезпечує до 48 годин роботи. Крім того, підключення 2.4G споживає менше енергії. У набір також входить кабель USB-USB-C для легкої зарядки. Приблизно через 2 години вони знову будуть готові до роботи.
Широка сумісність
Не турбуйтеся про проблеми сумісності! Ігрові навушники Edifier G4 S працюють з пристроями, які підтримують Bluetooth 5.2 або мають порти USB/USB-C. Ви можете успішно підключити їх до смартфона, планшета, PS4/5, Nintendo Switch або комп’ютера.
Продуманий дизайн
Використання навушників не буде для вас проблемою. На одному з них є кнопки, за допомогою яких можна налаштувати роботу G4 S відповідно до своїх потреб. Зручно відповідати/відхиляти дзвінки, зупиняти/відновлювати відтворення, вибирати режими роботи тощо. Крім того, навушники оснащені червоним підсвічуванням, що надає їм ігровий характер. Їх можна будь-коли вимкнути, двічі натиснувши відповідну кнопку.
Включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна технологія | Li-Ion |
| БАРАН | 2 GB |
| Версія | Standard |
| Версія Bluetooth | v5.0 |
| Версія ПЗ | 13 |
| Версія для смартфона | Standard |
| Ваги | 179,5 g |
| Внутрішнє сховище | 64 GB |
| Можливості камери | Autofokus |
| Вбудована цифрова камера | 13 Mpix |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Szybkie ładowanie |
| Ємність батареї | 5000mAh |
| Код виробника | PARX0007PL |
| Кількість камер ззаду | 1 |
| Кількість камер спереду | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Комунікація | Hotspot Wi-Fi |
| Мoдель | moto e13 2/64GB (biały) |
| Максимальна місткість карти пам'яті | 1TB |
| Марка | Motorola |
| Навігація | GPS |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | LTE |
| Передня камера | 5 Mpx |
| Роздільна здатність основної камери | 4160x3120 |
| Роздільна здатність екрана | 1280x720 |
| Роз'єми | Jack 3,5 mm |
| Змінний корпус | Немає |
| Технологія відбиття | HD+ |
| Тип SIM-картки | nanoSIM |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Тип конструкції | Dotykowy |
| Рівень захисту IP | Brak |
| Кольорова версія | Білий |
| Частота процесора | 1,60GHz |
| датчики | Akcelerometr |
- Ціна: 9 999 ₴










