Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники MSI IMMERSE GH40 чорні (S370400150SV1)
Документ
БУДЬ ПОЧУТИМ
MSI IMMERSE GH40 ENC — це перша ігрова гарнітура MSI, яка використовує алгоритм шумозаглушення навколишнього середовища (ENC). Технологія ENC допомагає підтримувати чіткість записаного голосу незалежно від обставин. Грайте куди завгодно та насолоджуйтесь захоплюючим віртуальним об’ємним звуком 7.1, який створюють 40-мм неодимові динаміки, розміщені в складному, легкому, міцному та надзвичайно функціональному корпусі.
ЗАПИС ЧІТКОГО ГОЛОСУ
Алгоритм шумозаглушення навколишнього середовища (ENC) фільтрує шум і допомагає зберегти чіткість записаного голосу незалежно від обставин.
ГЛИБИНА ЗВУКУ
Високоякісні 40-міліметрові неодимові динаміки дозволяють відтворювати чудовий звук у високих, середніх і низьких частотах.
ВНИМУЙТЕСЯ В ГРІ
Віртуальний об'ємний звук 7.1 покращує просторове усвідомлення гравця, завдяки чому він може розташовувати джерела звуку в грі набагато точніше. *Функція доступна після встановлення програми Nahimic for Headset.
ЛЕГКИЙ, ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН
Гарнітура GH40 ENC вагою лише 268 г має легку, компактну та складану конструкцію, тому геймери можуть легко брати її з собою куди завгодно.
ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
Ви можете відтворювати/призупиняти музику, перемикати об’ємний звук 7.1, вимикати мікрофон і регулювати гучність завдяки вбудованій панелі керування (пульт дистанційного керування).
Нахімік для гарнітури
Всесвітньо відоме аудіо програмне забезпечення покращує ваші враження від гри за допомогою технології 3D Sound.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 3 GB |
| Версія Bluetooth | v5.0 |
| Внутрішнє сховище | 64 GB |
| Вбудована цифрова камера | 5 Mpix |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ємність батареї | 5000mAh |
| Кількість камер спереду | 1 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | SPARK GO 3+64GB |
| Марка | Tecno |
| Навігація | GPS |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | LTE |
| Роздільна здатність основної камери | 2560x1920 |
| Роздільна здатність екрана | 2040x1080 |
| Тип SIM-картки | nanoSIM |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Тип конструкції | Dotykowy |
| Колір | Niebieskie |
| датчики | Czytnik linii papilarnych |
- Ціна: 9 999 ₴


