Доставка зі складу 5-10 днів.
Marvo HG9053, навушники з мікрофоном, регулятор гучності, чорні, 7.1 (віртуальні), червоне підсвічування
Ігрові навушники Marvo HG9053
Ігрові навушники 7.1 HG9053 зі знімним мікрофоном
Ігрова гарнітура Marvo HG9053 забезпечує захоплюючий звук і надпотужні баси. М’які амбушюри та регульоване наголов’я гарантують комфортну посадку навушників навіть під час довгих годин гри. Гучність легко регулювати завдяки регулюванню на кабелі. Особливою перевагою є знімний мікрофон, який легко знімається з навушників.
Віртуальний звук 7.1
Навушники пропонують віртуальний об’ємний звук 7.1, тож ви можете почути кожного ворога, перш ніж він вдарить вас. Звук передається через якісні 50 мм динаміки. Крім того, програмне забезпечення пропонує багато вдосконалень для ідеального налаштування звуку.
Знімний мікрофон
Мікрофон підключається до навушників через роз’єм 3,5 мм. Тому, якщо вам не потрібно ним користуватися, просто вимкніть його, щоб він не заважав. Потім ви можете будь-коли повторно підключитися та використовувати мікрофон.
Програмне забезпечення
Для розширених налаштувань ми рекомендуємо встановити програмне забезпечення, яке дозволяє точно регулювати навушники, як-от віртуальний звук 7.1, гучність, частоту, еквалайзер або баси, а також гучність мікрофона та навіть придушення навколишнього шуму.
Чарівний голос
Програмне забезпечення також пропонує можливість змінити ваш голос. Хочете весело провести час з друзями? Увімкніть Magic Voice і раптом поговоріть зі своїми друзями голосом динозавра, качки, чоловіка чи жінки.
Пульт дистанційного керування з дисплеєм
Вбудований пульт дистанційного керування з дисплеєм із червоним підсвічуванням точно показує, як налаштовано звук у навушниках. Відображає три режими налаштування навушників (прослуховування музики, ігор і перегляду відео), незалежно від того, увімкнено чи вимкнено мікрофон і чи ввімкнено гучність навушників.
Технічні дані:
* Звук: 7.1 surround (віртуальний)
* Діапазон частот: 20-20 000 Гц
* Діаметр динаміка: 50 мм
* Чутливість навушників: 114 дБ
* Тип мікрофона: гнучкий, знімний
* Розмір мікрофона: 6 x 2,7 мм
* Чутливість мікрофона: -43 дБ
* Підсвічування: червоне
* Довжина кабелю: 1,5 м
* Розміри: 491 x 200 x 35 мм
* Сумісність із: Windows 7 або новішою версією
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARVO |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна технологія | Li-Ion |
| БАРАН | 2 GB |
| Версія | Standard |
| Версія Bluetooth | v5.0 |
| Версія ПЗ | 13 |
| Ваги | 179,5 g |
| Внутрішнє сховище | 64 GB |
| Можливості камери | Autofokus |
| Вбудована цифрова камера | 13 Mpix |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Szybkie ładowanie |
| Ємність батареї | 5000mAh |
| Код виробника | PAXT0020PL |
| Кількість камер ззаду | 1 |
| Кількість камер спереду | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Комунікація | Hotspot Wi-Fi |
| Мoдель | moto e13 2/64GB (niebiesko-zielony) |
| Максимальна місткість карти пам'яті | 1TB |
| Марка | Motorola |
| Навігація | GPS |
| Оновлення екрана | 60 Hz |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | LTE |
| Передня камера | 5 Mpx |
| Роздільна здатність основної камери | 4160x3120 |
| Роздільна здатність екрана | 1280x720 |
| Роз'єми | Jack 3,5 mm |
| Змінний корпус | Немає |
| Технологія відбиття | HD+ |
| Тип SIM-картки | nanoSIM |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Тип конструкції | Dotykowy |
| Рівень захисту IP | Brak |
| Кольорова версія | Зелений |
| Частота процесора | 1,60GHz |
| датчики | Akcelerometr |
- Ціна: 9 999 ₴





