Доставка зі складу 5-10 днів.

МИЙНИК SMEG VZ57B
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Синтетична камера
Кількість камер
1
Лінія дизайну
Універсальний
Тип розробки
Стандартний
ТИП
Композитна чаша
Матеріал
Композитний
Розміри раковини
57
Код EAN
8017709183356
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Серія
Квадра
Колір
Білий
Отвір для змішувача / попередньо вирізаний отвір для змішувача
Підготовлено
Логотип
При переповненні
Доступні кольорові версії
Чорний, кремовий, вівсяний, цементо/бетон, екстра білий, екстра чорний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина (мм)
570
Характеристики композиційного матеріалу
Сітчастий фільтр, захист від подряпин, стійкість до термічних ударів, стійкість до високих температур, прокладка, легке очищення, стійкість до УФ
Встановлення в основ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 57 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | VZ57B |
| Марка | Smeg |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Kwadratowy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



