Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігровий комп'ютер G4M3R Hero i5-14400F RTX4060Ti 32 ГБ DDR5 1 ТБ Ssd Win11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість ядер процесора | 10 rdzeni |
| Марка | G4M3R |
| Потужність вбудованого блока живлення | 850 W |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 GB |
| Оптичний привод | Nie posiada |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

