Доставка зі складу 5-10 днів.
Працюйте комфортно та зосередьтеся завдяки оптимізованій ергономіці та роздільній здатності QHD монітора HP E27q G4 із технологією HP Eye Ease, створеної з урахуванням ваших особливостей роботи. Полегшіть життя вашій ІТ-команді завдяки можливості дистанційного керування. Модель E27Q Співвідношення сторін зображення 16:9 Діагональ екрана 27" Тип матриці TFT LCD Матрична поверхня Матрична точка 0,233 мм Роздільна здатність 2560 x 1440 Час відгуку 5 мс Яскравість 250 кд. /м² Статичний контраст 1000:1 Динамічний контраст 5 00 000:1 Частота горизонталі макс. Сертифікати USB 3.1 CECCCCB Стандарт VESA 100 x 100 Споживана потужність 21,6 Вт Колір Чорний Срібний Висота 53,6 мм Висота з основою 61,33 мм Ширина 61,33 мм Глибина 4,7 мм Глибина з основою 21,6 мм Вага 7 кг Інші параметри Характеристики Технологія Flicker Free, технологія Blue Light Filter, 3-сторонній мікрокрай, 8 біт (6 біт + 2 FRC) Глибина кольору, HP Eye Ease
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | E27q G4 QHD-skærm uden videokabel |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21,6W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Niebieskie |
- Ціна: 9 999 ₴






