Доставка зі складу 5-10 днів.
AG Neovo X-24E. Діагональ дисплея: 59,9 см (23,6"), Технологія дисплея: LCD/TFT, LED, Роздільна здатність дисплея: 1920 x 1080 пікселів. Середньоквадратична потужність: 4 Вт. Дизайн виробу: Плоска панель цифрових вивісок, Колір виробу: Чорний, Інтерфейс для монтажу на панелі : 75 x 75 100 x 100 мм Споживана потужність (типова): 19 Вт Споживана потужність (у режимі очікування): 0,3 Вт Споживана потужність (вимкнено): 0,3 Вт Ширина: 562 мм Глибина: 155 мм Висота: 397 мм< /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7.2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | X24E0011E0100 |
| Марка | Ag Neovo |
| Споживана потужність | 19W Вт |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

