Zalman ATX ZM750ARXEU 80 PLUS PLATINUM (ZM750ARX)
  • В наявності
  • Код: 57941484
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ЧУДОВИЙ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ ZALMAN ACRUX СЕРІЇ ZM750-ARX 750 Вт БЛОК ЖИВЛЕННЯ СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ - 80 PLUS PLATINUM Блок живлення для комп’ютера Zalman ATX ZM750-ARX(EU) 80 PLUS PLATINUM Код виробника ZM750-ARX Назва продукту Блок живлення для комп’ютера Zalman ATX Z M750 -ARX(EU) 80 PLUS PLATINUM Виробник Zalman Клас продукту Джерела живлення для корпусів Тип блоку живлення Модульний (зі знімними кабелями) Потужність блоку(ів) живлення 750 Вт Формат ATX Стандарт блоку живлення (ATX) 2.3 Тип PFC (коефіцієнт потужності) Виправлення) активний Кількість штекерів живлення 4-контактний (HDD/ODD) 6 шт. Кількість штекерів живлення 4-контактний (FDD) 1 шт. Кількість штекерів живлення Serial ATA 12 шт. E) 0 шт.Кількість 6+2-контактних штекерів живлення (PCI-E) 4 шт.Кількість 8-контактних штекерів (PCI-E) 0 шт.Кількість 3-контактних штекерів (FAN) 0 шт. Кількість штекерів живлення 4-контактних (FAN) 0 шт. Тип штекерів живлення +12VEPS12V Кількість штекерів живлення +12V 4-х контактних (P4) 0 шт. шт.. Кількість штекерів живлення +12 В 8-контактний (EPS12V) 1 шт. Тип роз’єму живлення ATX20-контактний + 4-контактний. Кількість вентиляторів 1 шт. Клас розміру вентилятора 135 мм. захист від перенапруги)• UVP (захист від низької напруги на вихідних лініях)• SCP (захист від короткого замикання)• OPP (захист від перевантаження)• OTP (термічний захист) Сертифікати• 80 PLUS Platinum• CB• CE• EAC• IC• RoHS• UL • FCC• KC• ErP Lot 6 Ширина 150 мм Глибина 180 мм Висота 86 мм Вага нетто 2,9 кг Колір Чорний