Доставка зі складу 5-10 днів.

Piva
Кругла мийка з 1 чашею та зливним краном
Чим відрізняються гранітні мийки Deante?

Краса і натуральністьГраніт видобувають із природного родовища на глибині 100 метрів під землею. Він елегантний, позачасовий і підходить до будь-якої кухні – сучасної та традиційної.

Високоякісний граніт Deante надзвичайно твердий, стійкий до пошкоджень і високих температур. Це підтверджує 18-річна гарантія виробника.

Простота використання. Яка мийка найкраще підійде на вашій кухні? Квадратні, прямокутні чи, може, круглі? Виберіть найкращу форму, розмір і колір.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається. Натуральний граніт – це довговічне рішення, яке завжди актуальне. Він ідеально поєднується з композитними або дерев’яними стільницями кухонних шаф. Він доступний у багатьох кольорах , підходить для будь-якої кухні.
Якість, якій можна довіряти

18 років гарантії

Стійкий до зміни кольору

Розробний продукт

Стійкість до високих температур (250°C)

Зроблено в Польщі

Стійкий до ударів

Дизайн раковини: Marcjanna Kołat
У 2009 році закінчила факультет дизайну та архітектури інтер’єру Академії образотворчого мистецтва в Лодзі. Дипломну роботу виконала у співпраці з PoolSpa. Результатом співпраці став прототип ванни, який можна було побачити на таких виставках, як Design plus Industry 2011, International Fair Interflat 2010, ASP Yearbook 2009, де вона була відзначена. Вона є співзасновником Grupa Cukier - фонду, який займається підтримкою та поширенням дизайну в Польщі. Намагаючись поєднати дві свої найбільші пристрасті – дизайн і подорожі – він регулярно відвідує фестивалі дизайну по всьому світу.
Граніт Deante відштовхує частинки води, тому довше залишається чистим. Кольорові соки, кава та чай швидко розтікаються по поверхні, не залишаючи на ній плям. Це особливість матеріалу, а не верхнього покриття, а значить, воно не зітреться і не потребуватиме поповнення.



Оздоблення: графіт Код: ZQI 211B
Довжина: 780 мм. Ширина: 440 мм. Глибина чаші: 180 мм. Для шафи: 500 мм. Модель раковини: 1 чаша. Злив: 3,5 дюйма
Відштовхує частинки води18-річна гарантіяЗроблено в ПольщіІнші моделі в серії Розроблений продуктУдаростійкийСтійкий до високої температури (250°C)Стійкий до термічного ударуСтійкий до зміни кольору Двостороння раковинаСифон в комплекті Автоматичне закриття зливуПерелив у камеріЗаводські отвори для кранаПідключення до посудомийної машини Врізна раковина< /h3>
Більше моделей із серії Piva

Deante Piva ZQI_2113
Див.

Deante Piva графіт ZQI_211B

Deante Piva ZQI_2203

Deante Piva ZQI_7113

Пісок Deante Piva ZQI_711B

Deante ZQI_7203
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3,5 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Стан | Нове |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 35 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


