Доставка зі складу 5-10 днів.

SteelSeries Arctis 7+
Це бездротова ігрова гарнітура, розроблена для ПК, але також сумісна з консолями PS5, PS4 і Nintendo Switch, а також із мобільними пристроями Android із роз’ємом USB-C і планшетами Apple iPad із роз’ємом USB -C.
Новий компактний адаптер USB-C підтримує кілька платформ і забезпечує плавний перехід між системами для бездротових ігор із низькою затримкою 2,4 ГГц. Покращений 30-годинний час автономної роботи витримає навіть найдовші ігрові сесії, а лише 15-хвилинна зарядка дозволить використовувати навушники ще 3 години. Двосторонній мікрофон ClearCast завдяки функції шумозаглушення дозволить вам говорити без перерви.

Відзначена нагородою якість звуку Arctis
Завдяки тим самим високоякісним аудіодрайверам, що й Arctis 7, SteelSeries Arctis 7+ виділяє тонкі звуки та дає вам перевагу звуку у ваших улюблених іграх. Більше того, власники Arctis 7+ отримують ранній доступ до SteelSeries Sonar, абсолютно нового аудіопрограмного забезпечення від SteelSeries, яке забезпечує об’ємний звук 7.1, ChatMix тощо.
Двосмуговий мікрофон ClearCast
Висувний мікрофон Arctis ClearCast, визнаний найкращим мікрофоном у світі ігор, забезпечує студійну якість звуку та усуває фоновий шум. Цей мікрофон тепер також включено в гарнітуру SteelSeries Arctis 7+.

Подовжений термін служби батареї та зарядка через USB-C
Гарнітура SteelSeries Arctis 7+ має покращений час автономної роботи, тепер до 30 годин безперервного бездротового використання. Ви можете грати 24 години на добу від однієї зарядки через кабель USB-C.
Зручна та міцна конструкція
Дизайн гарнітури SteelSeries Arctis 7+ виготовлено з легких, але міцних матеріалів. Це означає високий комфорт використання та довговічність. Оголів'я навушників виготовлено зі сталі. Під оголов'ям є ремінець зі спеціального матеріалу, який зменшує тиск на голову гарнітури і робить її стійкою.
Для зручності користувачів на корпусах навушників є кнопки та ручки, за допомогою яких можна швидко й легко регулювати гучність і вимикати звук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 98 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Redukcja szumów mikrofonu |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | Bezprzewodowe |
| Мoдель | Arctis 7+ |
| Марка | Steelseries |
| Робочий час | 30 h |
| Роз'єм | USB-C |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Nauszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴




