Telewizor Samsung QE65QN90C
  • В наявності
  • Код: 153900324
Telewizor Samsung QE65QN90C
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quantum Mini LED
Аудіосистема та потужність динаміків: система 4.2.2 / 60 Вт Система об’ємного звучання Регулювання тону Еквалайзер звуку Звукові технології Adaptive Sound+ (функція Adaptive Sound+), активний підсилювач голосу (AVA), Bluetooth Audio, Buds Auto Switch, Dolby Atmos, HDMI eARC, Multiroom Link, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, вбудований сабвуфер
Зображення Розмір екрана: 65 " / 164 см формат HD / Роздільна здатність: 4K UHD / 3840 x 2160 Частота оновлення екрана: 100 Гц / 120 Гц Технологія зображення: QLED, Mini LED, LED HDR технологія та формат: HDR10 Матричне підсвічування: Міні світлодіодний тюнер: DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C
Мультимедійна система Smart: Samsung Tizen 7.0Бездротов
ВиробникSamsung
Роздільна здатність екрану3840x2160
Dolby DigitalТак
Користувальницькі характеристики
DLNAДа
Ethernet (ЛВС)Да
HDR-режимДа
Smart TVTizen
Гарантійний термін (міс)12
Динамічний контрастQuantum Matrix Technology
ДисплейПортНемає
Використовувані технологіїSurround Sound
Клас енергоспоживанняF
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRF
Кількість USB-портів2
Кількість портів HDMI4
КомунікаціяBluetooth
МoдельQE65QN90C
МаркаSamsung
Потужність динаміка60 W
Напруга живлення220 - 240 V
Світловий датчикДа
Система об'ємного звучанняДа
Стандарт VESA400x300
Технології4K UHD
Тип матриціMiniLED
Тип екранаПростий
ТюнерDVB-C
Пристрій читання карт пам'ятіНемає
Цифровий оптичний вихідДа
Енергоспоживання в режимі очікування0,5 W