Lanberg RSGE24P2GE2S360
  • В наявності
  • Код: 151244207
Lanberg RSGE24P2GE2S360
Доставка зі складу 5-10 днів.
Функція інтелектуального відключення порту PoE, режим розширення
100~240 В змінного струму
Для нього живлення не є проблемою: простий і функціональний комутатор POE+ LANBERG Комутатор PoE+ є незамінним активним пристроєм у будь-якій структурі мережі, яка використовує передачу електроенергії через структуровані кабелі. RSGE-24P-2GE-2S-360 призначений для всіх установок: домашні, корпоративні, низьковольтні, моніторингові, IP, VoIP, мережі кабельного телебачення, і, зокрема, він буде використовуватися в інфраструктурі сигналізації, протипожежного захисту та контролю доступу. Крім основної функції комутатора, тобто обробляє трафік кадрів Ethernet між портами, додатково забезпечує живлення кожного пристрою в стандарті PoE/PoE+ - 802.3af і at. Це дозволяє живити пристрої сумарною потужністю до 360 В. Все це разом з одночасною передачею даних на них, що економить ресурси, простір і час, які в іншому випадку були б витрачені на монтаж окремої електромережевої установки. Це особливо важливо, якщо мережа розподілена і її кінцеві пристрої не мають доступу до джерела живлення, особливо коли вони встановлені на вулиці.
Безкомпромісне рішення – справжній бюджет POE: 360 wSwitch оснащено загалом 28 портами, включаючи 24 порти PoE+ (Gigabit Ethernet), 2 Uplink (Gigabit Ethernet) і 2 Uplink (SFP Gigabit). Продуманий дизайн і увага до якості комплектуючих забезпечують користувачеві до 360 Вт сумарної реальної потужності для кінцевих пристроїв, що означає можливість підключення одночасно:
Монтажний набір входить у комплект - вуха до 19" Перемикачі серії RS характеризуються не тільки якістю виготовлення, простотою використання, функціональністю пристрою, але й взаємодоповнюваністю з точки зору складання та аксесуарів, що постачаються, де це можливо. Lanberg представив набір аксесуарів для універсальної збірки своїх пристроїв. комутатори RSGE-24P-2GE-2S-360 поставляється з монтажними вухами для 19 шаф і набором монтажних гвинтів (крім M6). Це дозволяє ширше використовувати і більша свобо