UPS APC SRT192BP2
  • В наявності
  • Код: 31182453
UPS APC SRT192BP2
UPS APC SRT192BP2В наявності
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна батарея APC Smart-UPS SRT 192 В 8 кВА та 10 кВА
- Документація на CD- Посібник користувача- Гарантійний талон
- Висота: 432 мм- Ширина: 130 мм- Глибина: 682 мм