Доставка зі складу 5-10 днів.
Реалістичні зображення, екран без рамок і функції для максимальної зручності. Монітор Lenovo ThinkVision P27h демонструє вишукані деталі на 27-дюймовому IPS-екрані QHD (2560 x 1440). Він відрізняється точністю заводського калібрування, усуненням мерехтіння та інноваційним сертифікатом візуального комфорту TÜV. Елегантність цього монітора ще більше підсилюється зручним однокабельним підключенням для живлення, відео та передачі даних. Це чудовий варіант для професіоналів і творчих користувачів. Зручне підключення за допомогою одного кабелю. Один кабель USB-C™ забезпечує передачу відеосигналів (DisplayPort™ 1.2) і даних (USB 3.0), а також живлення під час з’єднання з ноутбуком , планшет або смартфон. Підключення до пристроїв додатково полегшується завдяки 5 цифровим портам. Вражаюча роздільна здатність QHD Роздільна здатність QHD (2560 x 1440) дозволяє отримувати витончені деталі на 23,8-дюймовому IPS-екрані без полів (у 1,77 рази більше пікселів, ніж роздільна здатність FHD). Колірна гамма 99% sRGB забезпечує точність і послідовність зображення. Елегантний і зручний. Завдяки повороту на 90°, компактному дизайну, цей елегантний монітор вписується в інтер’єр будь-якого дому чи офісу та ідеально підходить для багатоекранних установок. Код виробника 61AFGAT1EUN Назва продукту Lenovo ThinkVision P27h 27" WQHD IPS 350cd 1000:1 4ms USB-CP HUB Виробник Lenovo Клас продукту РК / РК-телевізор / світлодіодний монітор Формат екрана широкоформатний Діагональ екрана 27 дюймів Розмір плями 0,233 мм Тип РК-панелі TFT IPS Технологія світлодіодного підсвічування Підтримка технології 3D Ні Вигнутий екран Ні Сенсорне накладення на екран Ні Рекомендована роздільна здатність зображення 2560 x 144 0px Видима площа екрана 597 x 336 мм Час відгуку матриці 4 мс Яскравість 350 кд/м2 Контрастність 1000:1 Кут огляду по горизонталі 178 градусів Кут огляду по вертикалі 178 градусів Сертифікати Energy Star 7.0EPEAT GoldTCO 7.0CELRoHSTUVЦифрові елементи керування (OSD) Немає динаміків НіМікрофон Немає вхідних роз’ємів DisplayPortHDMI (з HDCP)Інше 1 x USB-роз’єм 3.0 (Type-C)4 x USB 3.0Вбудований USB-концентратор ТакМережева карта (LAN) Немає підключення Wi-Fi НіВбудована камера Немає вбудованого -в ТВ-тюнері Немає Пульт дистанційного керування в комплекті Немає Пристрій для читання карт пам'яті НіВбудований блок живлення ТакЕнергоспоживання (робочий/неактивний) 140/- ВтМожливість нахилу панелі (tilt) ) Так Регулювання висоти монітора ЄОбертання основи монітора (поворотне) ЄОбертання панелі (поворотне) ТакКріплення на стіні (VESA) 100 x 100 мм Можливість кріплення (Кенсінгтон) ТакШирина 611,6 ммВисота 513 ммГлибина 269,8 ммВага нетто 7 кгКолір корпусу немає данихДодаткова інформація Час відгуку матриці : 4 мс (від сірого до сірого) Контрастність: 1:1000 (типова) )Багатомовне екранне меню Додаткова звукова панельДодаткова інформаціяДодаткова інформація [ПОСИЛАННЯ]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Nie posiada |
| Марка | Lenovo |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Споживана потужність | 38W Вт |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Розмір екрана | 68,6 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | 2x HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴

