RYOBI R18TPS-120G
  • В наявності
  • Код: 128356988
RYOBI R18TPS-120G
RYOBI R18TPS-120GВ наявності
Доставка зі складу 5-10 днів.
Телескопічна обертова щітка RYOBI 18 В ONE+ в комплекті з акумулятором 2,0 А·год, зарядним пристроєм і двома змінними наконечниками R18TPS-120G
Функції
Багаторазове використання
Як один із 200 акумуляторних інструментів* у системі RYOBI ONE+™, бездротова акумуляторна телескопічна та обертова щітка R18TPS-120 RYOBI 18 V ONE+™ ідеально підходить для легкого очищення великих поверхонь, таких як двері гаража, оштукатурені стіни та автомобілі
Переваги пензля
Специфікація:
RYOBI пропонує широкий вибір акумуляторних скруберів. Наші бездротові скрубери на 18 В сумісні з акумуляторною системою ONE+™, яку можна використовувати в широкому діапазоні наших продуктів, від електроінструментів до садових інструментів. Продукт, запропонований RYOBI, є найкращим рішенням для широкого спектру застосувань, таких як прибирання автомобілів, садових меблів, внутрішніх двориків, облицювання, ванних кімнат і навіть підлоги