Zalman ZM1200-ARX(EU) 1200W (ZM1200ARX)
  • В наявності
  • Код: 66744992
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комп'ютерний блок живлення ZALMAN ZM1200-ARX ATX ZM1200-ARX(EU) 80 PLUS PLATINUM Ключові переваги Високоякісні компоненти Високоякісні конденсатори забезпечують стабільність за високих температур. Перетворювач DC-DCЕфективний і надійний модуль DC-DC. Active PFCВбудована активна схема PFC забезпечує високу потужність і ефективність. Вторинний захист IC Схема захисту для важких навантажень від перевантаження по струму, перевищення потужності, перенапруги, зниженої напруги, перегріву. Вишуканий модульний кабель Акуратно організований вихідний кабель постійного струму допомагає збільшити потік повітря всередині корпусу. Надтиха система для інтелектуального охолодження Система керування Smart Fan оптимізує контроль температури, мінімізуючи рівень шуму. Продукт: Назва: ZALMAN ZM1200-ARX Комп’ютерний блок живлення Zalman ATX ZM1200-ARX(EU) 80 PLUS PLATINUM Опис: ZALMAN Acrux Series ZM1200-ARX - Блок живлення (внутрішній) - ATX12V 2.3/ EPS12V 2.92 - 80 PLUS Platinum - AC 100- 240 В - 1200 Вт - активна корекція коефіцієнта потужності (PFC) EAN: 8809213768781 Гарантія виробника: 24 місяці Загальні Тип пристрою: Блок живлення - активна корекція коефіцієнта потужності (PFC) - внутрішня Відповідність стандартам: ATX12V 2.3/ EPS12V 2.92 Корпус блоку живлення тип: Джерело живлення ATX Вхідна напруга: 100-240 В змінного струму Необхідна частота: 50 - 60 Гц Типи вихідних роз’ємів живлення: 1 x 24-контактний блок живлення ATX зі змінною 4-контактною секцією 1 x 8-контактний роз’єм EPS12V1 x 8-контактний роз’єм живлення +12 В зі змінною 4-контактною секцією 8 x блок живлення 8-контактний PCI Express зі знімною секцією 2-контактний 16 x блок живлення 15-контактний Serial ATA8 x 4-контактний внутрішній блок живлення 1 x 4-контактний міні-роз’єм живлення Вихідна напруга: 3,3, 5, ±12 В Живлення живлення: 1200 Вт Вихідний струм: +3,3 В - 25 А / 0,1 А+5 В - 22 А / 0,2 А+12 В - 100 А / 0,2 А-12 В - 0,3 А / 0 А+5VSB - 2,5 А / 0 А Ефективність: 94% (230 В змінного струму) Модульний кабельний організатор: Так Сертифікат 80 PLUS: 80 PLUS Platinum Різні аксесуари в комплекті: гвинти, кабельні затискачі, кабельний мішок Система охолодження: 135-мм вентилятор Особливості: захист від перегріву, конденсатор з твердим електролітом, захист від перевантаження по струму, захист від перенапруги , захист від перенапруги, відповідність SLI, готовність до CrossFire, захист від зниженої напруги, захист від короткого замикання, одна шина 12 В, технологія DC-DC, повністю модульна конструкція Відповідність стандартам: UL, CB, FCC, RoHS, KC, EAC, cRUus, ErP Лот 6 2013 Готовий Гарантія від виробника Сервіс і підтримка: Обмежена гарантія - 7 років Параметри навколишнього середовища Мінімальна робоча температура: 0 °C Максимальна робоча температура: 40 °C Допустима вологість: 5-95% (без конденсації) Розміри та вага Ширина: 15 см Глибина: 18 см Висота: 8,6 см Вага: 3,1 кг Технічні дані надані нам третіми сторонами в інформаційних цілях. Ми не несемо відповідальності за будь-які помилки, які містяться в ньому.