Доставка зі складу 5-10 днів.
Відомості про продукт Модель 9TT20AA Співвідношення сторін зображення 16:9 Діагональ екрана 27" Тип матриці TFT IPS (IPS) Поверхня матриці Матовий Сенсорний екран Без технології підсвічування Світлодіоди Матрична точка 0,311 мм Роздільна здатність 1920 x 1080 (FHD 1080) Час відгуку 5 мс Яскравість 300 кд/м² Статичний контраст 1000:1 Горизонтальна частота мінімум 30 кГц Горизонтальна частота максимум 80 кГц Вертикальна частота мінімум 50 Гц Вертикальна частота максимум 60 Гц Горизонтальний кут огляду 178 ° Вертикальний кут огляду 178 ° Порти введення/виведення 1 x HDMI 1 x 15-контактний D-Sub Bluetooth Немає WiFi Немає вбудованих динаміків Немає вбудованого ТВ-тюнера Немає Pivot Немає сертифікатів BSMI Стандарт VESA 100 x 100 Споживана потужність 32 Вт Аксесуари в комплекті Монітор Шнур живлення змінного струму Документація Кабель VGA Гарантійний талон Інформація про продукт Колір Чорний Висота 367,7 мм Висота з основою 447,7 мм Ширина 612,2 мм Глибина 47,7 мм Глибина з основою 200,1 мм Вага 4,5 кг
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 32 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | P27v G4 9TT20AA |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 32W Вт |
| Розмір плями | 0,31mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

