Telewizor Toshiba 43UA5D63DG
  • Немає в наявності
  • Код: 148394358
Telewizor Toshiba 43UA5D63DG
Доставка зі складу 5-10 днів.
TOSHIBA 43UA5D63DG
43" Ultra HD Android TV
Відкрийте для себе кнопку Netflix® на пульті,_x000D_ перейти від однієї пригоди до_x000D_ другий.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникToshiba
Роздільна здатність екрану3840x2160
СтанНовий
Звук
Dolby DigitalТак
Прийом сигналу
ТелетекстТак
Користувальницькі характеристики
DLNAНемає
Ethernet (ЛВС)Да
HDR-режимДа
HbbTVДа
Smart TVAndroid TV
Вага з базою8,3kg
Можливості Смарт ТВAndroid
Вхід VGA для ПКНемає
Висота без бази56cm
Висота з основою60cm
Гарантійний термін (міс)12
Глибина без бази6,9cm
Глибина з основою21,6cm
Річне споживання енергії51 kWh
ДисплейПортНемає
Використовувані технологіїPVR
Клас енергоспоживанняF
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRF
Кількість USB-портів2
Кількість портів HDMI3
КомунікаціяBluetooth
Мoдель43UA5D63DG
МаркаToshiba
Потужність динаміка2 x 10 W
Напруга живлення220 - 240 V
Споживана потужність на 1000 год у режимі HDR (N)92 kWh
Розмір екрана108 cm
РозподілVestel
Світловий датчикНемає
Система об'ємного звучанняДа
Слот CIДа
Стандарт VESA100x100
Стандарт кодуванняH.265/HEVC
Технології4K UHD
Тип матриціLED
Тип екранаПростий
ТюнерDVB-C
Пристрій читання карт пам'ятіНемає
Цифровий оптичний вихідДа
Ширина без бази96,6cm
Ширина з основою96,6cm
Енергоспоживання в режимі очікування0,5 W