Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор HP 23,8" E24d G4
Код продукту HP: 6PA50A4
- вбудована веб-камера
– Порт USB-C із функцією заряджання до 100 Вт
- порт RJ-45
Коробка дуже незначно пошкоджена (поверхнево), але не впливає на монітор. Монітор оригінально запакований і запечатаний.
Монітор з польської дистрибуції, абсолютно новий.
Товар є в наявності.
Стикувальний монітор HP E24d G4 FHD USB-C
Подаруйте радість своєму столу завдяки чистим з’єднанням монітора з док-станцією HP E24d G4 FHD USB-C. Додайте повсякденні аксесуари до дисплея, а потім додайте комп’ютер за допомогою лише одного кабелю USB-C. Надайте своєму ІТ-відділу можливість дистанційно керувати пристроями HP з будь-якої точки мережі через RJ-45.
Використовуйте свій робочий простір із USB-C. Підключайте, заряджайте та живіть свій комп’ютер потужністю до 100 Вт за допомогою одного кабелю USB-C, а потім насолоджуйтеся легким підключенням до додаткових портів, таких як USB і RJ-45. Можливість розширення до двох дисплеїв шляхом послідовного з’єднання через DisplayPort.
Керуйте розгортаннями через мережу
Спростіть щоденні завдання
Технічні характеристики монітора:
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 11kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 70 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 5000000:1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | E24d G4 |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 70W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

