Монітор Ag Neovo TX-10 (TX100011E0100)
  • В наявності
  • Код: 121024195
Доставка зі складу 5-10 днів.
AG Neovo TX-10. Діагональ дисплея: 25,6 см (10,1"), Яскравість дисплея: 500 кд/м², Тип HD: WXGA. Колір продукту: Чорний, Товщина скла: 3,3 мм, Твердість поверхні: 7H. Сенсорна технологія: Мультитач, Технологія сенсорного екрану: Проектований ємнісна система, Тип сенсорного екрану: Кіоск Версія HDMI: 1.3a Інтерфейс для монтажу на панелі: 100 x 100 мм, Підтримуване розміщення: Горизонтальне/Вертикаль