Доставка зі складу 5-10 днів.

Вигнутий ігровий монітор Gigabyte G32QC
Досліджуйте унікальні функції вигнутого монітора Gigabyte G32QC і приєднуйтесь до гри. Пристрій створено з думкою про геймерів, тому він швидко стане вашим вікном у віртуальні світи. Завдяки підтримці технології VESA DisplayHDR 400 монітор пропонує ширший діапазон яскравості та контрастності, що робить ігри ще більш атмосферними. G32QC Curved забезпечить вам плавне зображення у якості WQHD, а технології захисту очей зведуть втому очей до мінімуму.

Технологія AMD FreeSync Premium Pro
Gigabyte G32QC Curved сумісний із технологією адаптивної відеосинхронізації AMD FreeSync Premium Pro. Завдяки йому вдається отримати рівне, рівне зображення на екрані під час гри. Для цього технологія AMD FreeSync Premium Pro синхронізує частоту оновлення моніторів із частотою генерації зображення графічного процесора AMD. Таким чином усувається ефект розриву та мерехтіння зображення. Крім того, AMD FreeSync Premium Pro гарантує низьку затримку в матеріалах SDR і HDR.

Шалено швидкий екран
Швидкість має значення. У більшості випадків він вирішує, виграєте ви чи програєте. Саме тому Gigabyte G32QC Curved має дисплей у роздільній здатності WQHD (2560x1440 px) із частотою оновлення до 165 Гц, що дозволить вам насолоджуватися плавними іграми та фільмами в оригінальному розмірі. Цьому також сприяє час відгуку, скорочений лише до 1 мс (MPRT).

Вражаючий мінімалістичний дизайн
Gigabyte G32QC — це поєднання сучасного стилю та функціональності. Монітор має спеціальну основу, ергономічний дизайн якої пропонує ряд можливостей персоналізації налаштувань монітора. Налаштуйте висоту й кут екрана відповідно до своїх уподобань і приєднуйтеся до своєї команди в грі.
Крім того, матове покриття підкреслює якість виготовлення та дозволяє G32QC модернізувати майже будь-яке приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7,8 kg |
| Висота з основою | 552mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 235mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 12000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | G32QC |
| Марка | Gigabyte |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 75W Вт |
| Розмір плями | 0,272mm |
| Розмір екрана | 80 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 710mm |
- Ціна: 9 999 ₴




