Доставка зі складу 5-10 днів.
✅Dell P2418HZ 60,5 см (23,8") 1920 ✅
✅
✅Dell P2418HZ 60,5 см (23,8") 1920 x 1080 пікселів Full HD LED Black P2418HZ, 60,5 см (23,8"), 1920 x 1080 пікселів, Full HD, LED, 6 мс, чорний
✅210-AOEY
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 180mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | P2418HZM |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 19W Вт |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

