Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор з діагоналлю екрана 27 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів з VA-матрицею. Яскравість 350 кд/м2 Тип: РК-монітор Серія: TUF Gaming Колір: ЧорнийКлас енергоефективності: FЕнергоспоживання у включеному режимі (Вт): немає даних Річне енергоспоживання (кВт·год): немає даних Діагональ екрана (дюйми): 27 Діагональ монітора (см): немає даних Пропорції Розміри матриці: 16:9Тип матриці: VAРоздільна здатність: 1920 x 1080Час відгуку: 1 мсСенсорний екран: немаєГоризонтальне відхилення (кГц): 30 - 200Вертикальне відхилення (Гц): 48 - 165Розмір плями (мм): 0,311Яскравість (кд/м2): 350 Контрастність : 3000:1 Кут огляду (градуси): 178 (по вертикалі) Кут огляду (градуси): 178 (по горизонталі) Інші параметри екрана: Тюнер підсвічування: немає Тип конфігурації: немає даних Додаткові функції: Меню користувача Вбудовано -в веб-камері: немає Вбудовані динаміки: так Потужність динаміка (Вт): немає данихІнші параметри звуку: немає данихHDMI: 2D-Sub (VGA): немаєDVI: немаєDisplayPort: 1USB: немаєІнші роз'єми: 1x 3,5 мм мініроз'єм Споживання електроенергії (Вт): немає данихЕлектроживлення: мережевеспоживання електроенергії в режимі очікування (Вт): немає данихЕнергоспоживання в режимі виключення (Вт): немає даних Висота (см): 45,3 Ширина (см): 61,5 Глибина (см): 19,4 Вага (кг): 4,47 ISO стандарт: немає даних Сертифікати та стандарти: CE (Європейський Союз) Конструкція: Конструкція основи: Монтаж на стіну Інші параметри: Зменшення мерехтіння Інші параметри: Зменшення синього світла Технології: HDMI Обладнання: Кабель живлення Гарантія: 3 роки Клас енергоефективності в режимі HDR: немає дані Клас енергоефективності в режимі SDR: немає даних Частота оновлення матриці (Гц): 165 Енергоспоживання в режимі HDR (кВт-год/1000 год): немає данихЕнергоспоживання в режимі SDR (кВт-год/1000 год): немає данихЕнергоспоживання в режимі Інтернет (Вт) : немає даних. Видима площа екрана (см2): немає даних
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 100000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | VG277Q1A |
| Марка | ASUS |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 25W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

