Електропила Black+Decker GKC1825L20-QW
  • В наявності
  • Код: 36142286
Доставка зі складу 5-10 днів.
GKC1825L20-QW
Бензопила акумуляторна 18V 2Ah
ГАЛЕРЕЯ ПРОДУКЦІЇ
ВЛАСТИВОСТІ
Акумуляторна ланцюгова пила GKC1825L20 18 V 2.0 AH Black and Decker оснащена робочою напрямною довжиною 25 см. Заснований на технології літій-іонного акумулятора, він дозволяє виконувати до 220 розрізів (3,5 см) без необхідності заряджання або незручного використання шнурів живлення.
Натяг ланцюга здійснюється без використання будь-яких інструментів, тому його можна легко відрегулювати. Акумуляторна ланцюгова пила GKC1825L20 18 V 2.0 AH Black and Decker порівняно легка, тому не обтяжує руку під час практичного використання. Рукоятка сконструйована таким чином, щоб прилад був зручним і легким у користуванні. Це рішення забезпечує високий рівень контролю різання. Система змащування ланцюга не спричиняє капання масла, забезпечуючи естетичну роботу.
Акумуляторна ланцюгова пила GKC1825L20 18 V 2.0 AH Black and Decker походить із серії System 18 V, тому призначений для неї акумулятор можна використовувати в інших електроінструментах цього виробника.
МІСТИТЬ
(1) Літій-іонний акумулятор 18 В / 2,0 А·год (1) Захисний футляр для ланцюга (1) Зарядний пристрій