Телевізор GoGEN TVF40P750T
  • Немає в наявності
  • Код: 110732588
Телевізор GoGEN TVF40P750T
Доставка зі складу 5-10 днів.
Телевізор GoGEN TVF40P750T
Сучасний телевізор 40" з діагоналлю 102 см.
Телевізори GoGEN – сучасна концепція
Full HD
Прямий світлодіод
Clear Motion Picture
Dolby Digital Plus
Розширена гарантія
ЗОБРАЖЕННЯ
Діагональ екрану 102 см (40")
Роздільна здатність FULL HD 1920 x 1080 пікселів
200Hz Clear Motion Picture
Пряме світлодіодне підсвічування
ПРИЙОМ СИГНАЛУ
DVB-T2 (HEVC H.265)/DVB-T (ефірне телебачення)
DVB-C (кабельне телебачення)
Підтримка MPEG2 / MPEG4
PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L' (аналоговий тюнер)
ЗВУК
Стерео NICAM
Об'ємний звук
Коректори
Вихідна потужність: 2 x 8 Вт
ФУНКЦІЇ
Блокування від дітей
Готельний режим
Повна підтримка польської та 26 інших європейських мов
ПІДТРИМУВАНІ ФОРМАТИ (USB)
Підтримка фотографій: JPEG, BMP, PNG
Підтримка аудіоформатів: MP3, WMA, WAV
Підтримка форматів відео: AVI, MPG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV, XviD
З'ЄДНАННЯ
2 x HDMI вхід (версія 1.4)
Вхід USB (версія 2.0) SCART
Композитний відео/аудіовхід
Вхід ПК (VGA)
Вихід для навушників
Цифровий оптичний аудіовихід
CI + слот
ПОТУЖНІСТЬ
Клас енергоспоживання F
ЗАГАЛЬНЕ
Відстань між отворами для кріплення на стіні VESA 100 x 100 мм