Доставка зі складу 5-10 днів.
Подивіться, як виглядає досконалість
Милуйтеся своїми іграми в покращеній роздільній здатності Full HD 1920 x 1080. Дивіться чіткі, чіткі зображення та справжні кольори на 24,5-дюймовому IPS-дисплеї. Екран може служити ширшій аудиторії, оскільки тіні та контраст не втрачають якості навіть під кутом огляду 178°.
Висока частота кадрів
Усуньте розмиття під час руху та досягніть ігрового піку завдяки частоті оновлення до 390 Гц у режимі розгону або до 360 Гц у стандартному режимі. Полюйте на свого супротивника, як справжній мисливець.
Ми переходимо на наступний рівень
Якщо ви очікуєте плавного ігрового процесу навіть на неймовірних швидкостях, ви у правильному місці. Завдяки часу відгуку 1 мс (G2G), 0,5 мс (G2G мін.) ваш ігровий процес буде неймовірно плавним і без ореолів. Завдяки цьому ніщо не завадить вам продемонструвати свої рефлекси під час влучних ударів.
Дивовижна синхронізація
Завдяки технології FreeSync™ Premium. від AMD, ви можете забути про затримки ігрового процесу та розриви зображення. Ви можете насолоджуватися плавними та динамічними зображеннями, оскільки частота оновлення монітора синхронізована з частотою кадрів комп’ютера.
Печатка схвалення
Не кожен монітор має сертифікат VESA DisplayHDR 400. Це галузевий стандарт, який визначає якість технології HDR, зокрема яскравість, кольорову гаму, бітову глибину та час наростання. Новий ігровий досвід із більшою точністю кольорів і контрастністю.
Оптимізовані кольори
Нехай вас захоплять неймовірно реалістичні кольори ігрового світу. Плавні переходи, приємніші відтінки та однакова якість завдяки охопленню 99% sRGB і високій точності кольорів.
Безпека очей перш за все
Захистіть очі від напруги за допомогою технологій Acer BlueLightShield™ і Flickerless™. Завдяки технологіям Acer ComfyView™ і Low Dimming™ монітор не так сильно відблискує, і вони менше втомлюються. Це дозволяє грати довше.
Миттєве налаштування
Кінець налаштувань кнопок. Тепер ви можете легко налаштувати параметри свого монітора Nitro XV252Q за допомогою програмного забезпечення Display Widget.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,03 kg |
| Висота з основою | 503mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 234mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24,5 cala > Monitory 24,5 cala |
| Динамічний контраст | 100000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Кнопка повного вимкнення | Немає |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | Nitro XV252QF bmiiprx |
| Марка | Acer > Monitory Acer |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 23W Вт |
| Розмір плями | 0,283mm |
| Розмір екрана | 62,2 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 558mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴







