Доставка зі складу 5-10 днів.

Bang & Olufsen Play Beoplay H4
Накладні навушники в характерному, сучасному та високоестетичному міському стилі.
Навушники Beoplay H4 поєднують досвід Bang & Olufsen в аудіотехніці, майстерності та дизайні з голосовим керуванням. Тепер доступний в обмеженому тиражі від Raf Camora.
Вишуканий дизайн
Вишукані алюмінієві диски, чудовий матеріал преміум-класу. Менш помітна прокладка кабелю робить навушники елегантнішими.

Інтерфейс користувача
Оновлений користувальницький інтерфейс тепер містить спеціальну кнопку для керування голосовим помічником і повзунок для ввімкнення/вимкнення/з’єднання — усе це робить його зручнішим для користувача.
Краща якість зв'язку
Два спеціальні мікрофони розміщені на оптимальній відстані та під оптимальним кутом, щоб забезпечити оптимальну якість голосового виклику.
Голосовий помічник
Завдяки спеціальній голосовій кнопці та підтримці Google Assistant H4 оптимізовано для голосового керування. Ця функція дає змогу діяти навіть у русі – слухати улюблену пісню, дізнаватися останні новини чи місцевий прогноз погоди – усе за допомогою голосу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр перетворювача | 40 mm |
| Динаміка | 91 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Додаткові можливості | Regulacja głośności |
| Імпеданс | 20 Ohm |
| Комунікація | Bezprzewodowe > Słuchawki Bezprzewodowe |
| Мoдель | BeoPlay H4 |
| Марка | B&O Play > Słuchawki B&O Play |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Uniwersalne > Słuchawki Uniwersalne |
| Тип | Wokółuszne > Słuchawki Wokółuszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth > Słuchawki Bluetooth |
| Колір | Czarne > Czarne Słuchawki |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴


