Доставка зі складу 5-10 днів.
Покращуйте візуальні враження та посилюйте свій комп’ютер. Насолоджуйтесь ще кращою якістю зображення та максимально використовуйте простір на робочому столі, заряджаючи комп’ютер за допомогою одного кабелю USB-C безпосередньо від монітора. Комфортно працюйте цілий день на моніторі HP E24u G4 FHD USB-C з оптимізованою ергономікою, HP Eye Ease і роздільною здатністю Full HD. Полегшіть роботу вашої ІТ-групи за допомогою можливостей віддаленого керування. Один кабель для заряджання комп’ютера. Щоб ваші кабелі не були безладними, підключіть різні аксесуари до вбудованого USB-концентратора та заряджайте комп’ютер за допомогою одного кабелю USB-C. Запуск однією кнопкою означає, що ви можете ввімкнути монітор і ноутбук одночасно. Персоналізуйте свій кут перегляду. Знайдіть найзручніший кут огляду за допомогою ергономічного регулювання в 4 напрямках. Побачте більше завдяки рамці з мікрокраями з трьох сторін, 23,8-дюймовому екрану та роздільній здатності Full HD. Повний комфорт із HP Eye Ease. Насолоджуйтеся надзвичайно яскравими кольорами та комфортно працюйте протягом усього дня з HP Eye Ease, а також насолоджуйтеся активним слабким синім освітленням, яке не впливає на точне відтворення кольорів. Продуманий дизайн Зробіть свідомий вибір, обираючи монітор, створений з урахуванням навколишнього середовища. Пластикові матеріали пристрою на 80% переробляються, а упаковка на 100% виготовлена з екологічно чистих джерел і підлягає переробці. Продукт має сертифікати ENERGY STAR і EPEAT. Усі необхідні порти Підключайте різні пристрої за допомогою портів USB або HDMI і легко підключайте додаткові монітори за допомогою технології DisplayPort. Просте кріплення міні-ПК Встановіть свій настільний міні-ПК HP безпосередньо на підставку за допомогою додаткового монтажного кронштейна HP B300 і насолоджуйтесь робочим простором без безладу. Персоналізація та захист за допомогою HP Display Center Захистіть свій монітор від крадіжки за допомогою інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення HP Display Center, яке дозволяє персоналізувати налаштування, ділити екран на менші частини та затемнювати його, коли монітор вимикається без дозволу. Підключіть додатковий аудіопристрій Налаштуйте це універсальне рішення відповідно до своїх потреб за допомогою звукової панелі HP S101, яка легко кріпиться до нижньої панелі та забезпечує стереозвук із вашого монітора. Трирічна обмежена гарантія Трирічна обмежена гарантія поширюється на технічну підтримку, діагностичні послуги та заміну обладнання. Інформація про продукт Модель E24u G4 Співвідношення сторін зображення 16:9 Діагональ екрану 23,8" Тип матриці TFT IPS (IPS) Поверхня матриці Матовий Сенсорний екран Немає Технологія підсвічування Світлодіоди Вертикальна видима область 296,5 мм Горизонтальна видима область 527 мм Матрична точка 0,274 мм Роздільна здатність 1920 x 1080 ( FHD 1080) Час відгуку 5 мс Яскравість 250 кд/м² Статична контрастність 1000:1 Динамічна контрастність 5000000:1 Горизонтальна частота мінімум 30 кГц Горизонтальна частота максимум 80 кГц Вертикальна частота мінімум 50 Гц Вертикальна частота максимум 60 Гц Горизонтальний кут огляду 178 ° Вертикальний кут огляду 178 ° Порти введення/виведення 1 x USB (Тип C) 4 x USB 3.0 1 x HDMI 2 x DisplayPort Bluetooth Ні WiFi Ні Вбудовані динаміки Ні Вбудований ТВ-тюнер Ні Веб-камера Ні Pivot Ні Стандарт VESA 100 x 100 Споживана потужність 22 Вт Аксесуари включені Кабель USB Type-C; Лист для швидкого встановлення; Комплект документації; Кабель живлення змінного струму Колір Сріблясто-Чорний Висота 323,3 мм Висота з підставкою 494,9 мм Ширина 539,4 мм Глибина 46 мм Глибина з підставкою 207 мм Вага з підставкою 6,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | E24u G4 |
| Марка | HP > Monitory HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 22W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

