Монитор Philips 27M1N3200ZS/00
  • В наявності
  • Код: 156859155
Монитор Philips 27M1N3200ZS/00
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропустити жодної дрібниці, купіть Монітор Philips 27M1N3200ZS/00 27" IPS Flicker free 50-60 Hz за найкращою ціною. . Колір: ЧорнийКлас енергоспоживання: FEЕкран: 27" Яскравість: 250 кд/м2250 ANS Напруга: 100-240 В100 - 240 В Сумісність: VESA 100 x 100 мм Частота: 50-60 Гц Роздільна здатність (px): 1920 x 1080 px Діагональ екрану ( см): 68,6 см Тип: Монітор Можливість підключення продукту: ТакВластивості: З підставкоюPlug & PlayВбудовані динамікиСпіввідношення сторін: 16:9Порти: АудіовихідТехнологія: IPSFlickerfreeЗ’єднання: HDCPЕкологічно чисте пакування: 100% підлягає вторинній переробціКут роботи: 178ºТочність (відносна вологість): 20% - 80% Роз’єми: Kensington Включає: посібник користувача Збірка: VESA Швидкість: 165 Гц