
Оперативна пам'ять HP 16GB 4800MHz DDR5 (5S4C4AA)
17 811 ₴
- В наявності
- Код: 146030388
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Модуль пам'яті HP 5S4C4AA 16 ГБ DDR5 4800 МГц ✔️
HP 5S4C4AA. Призначення: Ноутбук, Внутрішня пам'ять: 16 ГБ, Тип внутрішньої пам'яті: DDR5, Тактова частота пам'яті: 4800 МГц
✏️ Найважливіші технічні параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | SO-DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 16GB > RAM 16Gb |
| Кількість модулів | 1 moduł (Simple) |
| Мoдель | 16GB DDR5 4800 SODIMM Mem |
| Марка | HP > Pamięci RAM HP |
| Тип пам'яті | DDR5 > Pamięci RAM DDR5 |
| Частота | 800MHz > Pamięci RAM 800MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 811 ₴
